Y001550K0000T29L
pregled izdelka
Številka dela: Y001550K0000T29L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 50K OHM 0.01% 1/4W AXIAL
Podatkovni listi: Y001550K0000T29L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y001550K0000T29L
Številka dela Y001550K0000T29L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 50K OHM 0.01% 1/4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2890 pcs Podatkovni list Y001550K0000T29L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.160" Dia x 0.375" L (4.06mm x 9.53mm)
Serija VMTB60 Odpornost 50 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 50 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil