Y0018825R900Q0L
pregled izdelka
Številka dela: Y0018825R900Q0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 825.9 OHM .02%
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0018825R900Q0L
Številka dela Y0018825R900Q0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 825.9 OHM .02% Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14347 pcs Podatkovni list
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija -
Serija V53C Odpornost 825.9 Ohms
Moč (Watts) - Pakiranje Bulk
Paket / primer - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 825.9 Ohms ±0.02% Through Hole Resistor Metal Foil Sestava Metal Foil