Y001910K0000T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y001910K0000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 10K OHM .3W .01% AXIAL
Podatkovni listi: Y001910K0000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y001910K0000T0L
Številka dela Y001910K0000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 10K OHM .3W .01% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4389 pcs Podatkovni list Y001910K0000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 0.625" L (9.53mm x 15.88mm)
Serija H Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil