Y00199K79530V0L
pregled izdelka
Številka dela: Y00199K79530V0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 9.7953KOHM 0.3W 0.005% AXIAL
Podatkovni listi: Y00199K79530V0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y00199K79530V0L
Številka dela Y00199K79530V0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 9.7953KOHM 0.3W 0.005% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4312 pcs Podatkovni list Y00199K79530V0L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 0.625" L (9.53mm x 15.88mm)
Serija H Odpornost 9.7953 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 9.7953 kOhms ±0.005% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil