Y0021294K000B0L
pregled izdelka
Številka dela: Y0021294K000B0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 294K OHM 3/4W 0.1% RADIAL
Podatkovni listi: Y0021294K000B0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0021294K000B0L
Številka dela Y0021294K000B0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 294K OHM 3/4W 0.1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4297 pcs Podatkovni list Y0021294K000B0L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.820" L x 0.160" W (20.83mm x 4.06mm)
Serija VSR Odpornost 294 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 294 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil