Y0024125K000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y0024125K000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 125K OHM 1/5W .01% RADIAL
Podatkovni listi: Y0024125K000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0024125K000T0L
Številka dela Y0024125K000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 125K OHM 1/5W .01% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3706 pcs Podatkovni list Y0024125K000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Serija H Odpornost 125 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.450" (11.43mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 125 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil