Y002450R0000A0L
pregled izdelka
Številka dela: Y002450R0000A0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 50 OHM .3W .05% RADIAL
Podatkovni listi: Y002450R0000A0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Y002450R0000A0L
Številka dela Y002450R0000A0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 50 OHM .3W .05% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7768 pcs Podatkovni list Y002450R0000A0L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Serija H Odpornost 50 Ohms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.450" (11.43mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 50 Ohms ±0.05% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil