Y0025300K000T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y0025300K000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 300K OHM .3W .01% AXIAL
Podatkovni listi: Y0025300K000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0025300K000T0L
Številka dela Y0025300K000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 300K OHM .3W .01% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2523 pcs Podatkovni list Y0025300K000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serija H Odpornost 300 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 300 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil