Y002550K0000V129L
pregled izdelka
Številka dela: Y002550K0000V129L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 50K OHM 1/2W .005% AXIAL
Podatkovni listi: Y002550K0000V129L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y002550K0000V129L
Številka dela Y002550K0000V129L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 50K OHM 1/2W .005% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3736 pcs Podatkovni list Y002550K0000V129L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serija H Odpornost 50 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 50 kOhms ±0.005% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil