Y00276R80000B9L
pregled izdelka
Številka dela: Y00276R80000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES CHAS MNT 6.8 OHM 0.1% 7W
Podatkovni listi: Y00276R80000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y00276R80000B9L
Številka dela Y00276R80000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES CHAS MNT 6.8 OHM 0.1% 7W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4494 pcs Podatkovni list Y00276R80000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.030" L x 0.312" W (26.16mm x 7.93mm) Serija VPR7
Odpornost 6.8 Ohms Moč (Watts) 7W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Montažna funkcija Screw Holes
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Vodilni stil Wire Leads Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.450" (11.43mm) Lastnosti Current Sense, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 6.8 Ohms ±0.1% 7W Metal Foil Chassis Mount Resistor