Y0028120R000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y0028120R000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 120 OHM 0.1% 1W AXIAL
Podatkovni listi: Y0028120R000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0028120R000B9L
Številka dela Y0028120R000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 120 OHM 0.1% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2812 pcs Podatkovni list Y0028120R000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serija VTA Odpornost 120 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 120 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil