Y0028250R000B9L
pregled izdelka
Številka dela: Y0028250R000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 250 OHM 1W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: Y0028250R000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0028250R000B9L
Številka dela Y0028250R000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 250 OHM 1W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8430 pcs Podatkovni list Y0028250R000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serija VTA Odpornost 250 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 250 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil