Y0028357K000A9L
pregled izdelka
Številka dela: Y0028357K000A9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 357K OHM 0.05% 1W AXIAL
Podatkovni listi: Y0028357K000A9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0028357K000A9L
Številka dela Y0028357K000A9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 357K OHM 0.05% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1927 pcs Podatkovni list Y0028357K000A9L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serija VTA Odpornost 357 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 357 kOhms ±0.05% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil