Y0029300R000T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y0029300R000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 300 OHM 2/3W 0.01% AXIAL
Podatkovni listi: Y0029300R000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0029300R000T0L
Številka dela Y0029300R000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 300 OHM 2/3W 0.01% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 21729 pcs Podatkovni list Y0029300R000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 0.750" L (9.53mm x 19.05mm)
Serija VTA Odpornost 300 Ohms
Moč (Watts) 0.667W, 2/3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 300 Ohms ±0.01% 0.667W, 2/3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil