Y005310K0000K0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y005310K0000K0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka TRIMMER 10KOHM 0.25W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: Y005310K0000K0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y005310K0000K0L
Številka dela Y005310K0000K0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis TRIMMER 10KOHM 0.25W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5572 pcs Podatkovni list Y005310K0000K0L.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.250" x 0.175" Face x 0.250" L (6.35mm x 4.45mm x 6.35mm)
Serija Accutrim™1240P Odporen material Metal Foil
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 21
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 10 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 21 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment