Y0054271K426T29L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y0054271K426T29L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 271.426K OHM 0.01% 1/2W AXL
Podatkovni listi: Y0054271K426T29L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0054271K426T29L
Številka dela Y0054271K426T29L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 271.426K OHM 0.01% 1/2W AXL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1513 pcs Podatkovni list Y0054271K426T29L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Serija VTA Odpornost 271.426 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 271.426 kOhms ±0.01% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil