Y005610R0000K0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y005610R0000K0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y005610R0000K0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka TRIMMER 10 OHM 0.75W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: Y005610R0000K0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y005610R0000K0L
Številka dela Y005610R0000K0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis TRIMMER 10 OHM 0.75W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11353 pcs Podatkovni list Y005610R0000K0L.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±15ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.270" x 0.190" Face x 0.750" L (6.86mm x 4.83mm x 19.05mm)
Serija Accutrim™1280G Odporen material Metal Foil
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Bulk Druga imena 804-1025
Y005610R0000K0L-ND
Število obratov 26 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 26 Turn Side Adjustment