Y00581K13000B19L
pregled izdelka
Številka dela: Y00581K13000B19L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 1.13K OHM 0.3W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: Y00581K13000B19L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y00581K13000B19L
Številka dela Y00581K13000B19L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 1.13K OHM 0.3W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17472 pcs Podatkovni list Y00581K13000B19L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Serija VTA Odpornost 1.13 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 1.13 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil