Y00582K21000F0L
pregled izdelka
Številka dela: Y00582K21000F0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 2.21K OHM 0.3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: Y00582K21000F0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Y00582K21000F0L
Številka dela Y00582K21000F0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 2.21K OHM 0.3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 23217 pcs Podatkovni list Y00582K21000F0L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Serija VTA Odpornost 2.21 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 2.21 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil