Y0058529R000B9L
pregled izdelka
Številka dela: Y0058529R000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 529 OHM 0.3W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: Y0058529R000B9L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y0058529R000B9L
Številka dela Y0058529R000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 529 OHM 0.3W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19080 pcs Podatkovni list Y0058529R000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Serija VTA Odpornost 529 Ohms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 529 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil