Y00588K72100T19L
pregled izdelka
Številka dela: Y00588K72100T19L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 8.721K OHM 0.3W 0.01% AXIAL
Podatkovni listi: Y00588K72100T19L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y00588K72100T19L
Številka dela Y00588K72100T19L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 8.721K OHM 0.3W 0.01% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19117 pcs Podatkovni list Y00588K72100T19L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Serija VTA Odpornost 8.721 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 8.721 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil