Y005920K0000J0L
pregled izdelka
Številka dela: Y005920K0000J0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka TRIMMER 20KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: Y005920K0000J0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y005920K0000J0L
Številka dela Y005920K0000J0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis TRIMMER 20KOHM 0.75W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10625 pcs Podatkovni list Y005920K0000J0L.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±5ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.270" x 0.190" Face x 0.750" L (6.86mm x 4.83mm x 19.05mm)
Serija Accutrim™1285G Odporen material Metal Foil
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 26
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 20 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 26 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment