Y006910K0000J9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y006910K0000J9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y006910K0000J9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Podatkovni listi: Y006910K0000J9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y006910K0000J9L
Številka dela Y006910K0000J9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3496 pcs Podatkovni list Y006910K0000J9L.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.170" Face x 0.420" H (9.53mm x 4.32mm x 10.67mm)
Serija Accutrim™1260W Odporen material Metal Foil
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Druga imena 804-1093
Y006910K0000J9L-ND
Število obratov 21 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 21 Turn Top Adjustment