Y0075125K000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y0075125K000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 125K OHM 1/4W 0.1% RADIAL
Podatkovni listi: Y0075125K000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0075125K000B9L
Številka dela Y0075125K000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 125K OHM 1/4W 0.1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10952 pcs Podatkovni list Y0075125K000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija VSR Odpornost 125 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 125 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil