Y007564R0000C0L
pregled izdelka
Številka dela: Y007564R0000C0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 64 OHM 0.3W 0.25% RADIAL
Podatkovni listi: Y007564R0000C0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y007564R0000C0L
Številka dela Y007564R0000C0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 64 OHM 0.3W 0.25% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 18831 pcs Podatkovni list Y007564R0000C0L.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija VSR Odpornost 64 Ohms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 64 Ohms ±0.25% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil