Y00756K29420T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y00756K29420T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 6.2942K OHM 0.3W 0.01% RAD
Podatkovni listi: Y00756K29420T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y00756K29420T0L
Številka dela Y00756K29420T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 6.2942K OHM 0.3W 0.01% RAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15835 pcs Podatkovni list Y00756K29420T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija VSR Odpornost 6.2942 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 6.2942 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil