Y00757K50000A9L
pregled izdelka
Številka dela: Y00757K50000A9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 7.5K OHM 0.3W 0.05% RADIAL
Podatkovni listi: Y00757K50000A9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y00757K50000A9L
Številka dela Y00757K50000A9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 7.5K OHM 0.3W 0.05% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15649 pcs Podatkovni list Y00757K50000A9L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija VSR Odpornost 7.5 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 7.5 kOhms ±0.05% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil