Y008910K5000AR23R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y008910K5000AR23R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 10.5K OHM 0.05% 0.6W RADIAL
Podatkovni listi: Y008910K5000AR23R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y008910K5000AR23R
Številka dela Y008910K5000AR23R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 10.5K OHM 0.05% 0.6W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1126 pcs Podatkovni list Y008910K5000AR23R.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija RNC90Y Odpornost 10.5 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Strip
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 10.5 kOhms ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil