Y00891K21000DR1R
pregled izdelka
Številka dela: Y00891K21000DR1R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 1.21K OHM 0.5% 0.6W RADIAL
Podatkovni listi: Y00891K21000DR1R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y00891K21000DR1R
Številka dela Y00891K21000DR1R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 1.21K OHM 0.5% 0.6W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1462 pcs Podatkovni list Y00891K21000DR1R.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija RNC90Y Odpornost 1.21 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Strip
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 1.21 kOhms ±0.5% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil