Y00892K11890VR23R
pregled izdelka
Številka dela: Y00892K11890VR23R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 2.1189K OHM 0.005% 0.6W RAD
Podatkovni listi: Y00892K11890VR23R.pdf
Stanje zalog 969 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 969 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y00892K11890VR23R
Številka dela Y00892K11890VR23R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 2.1189K OHM 0.005% 0.6W RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 969 pcs Podatkovni list Y00892K11890VR23R.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija RNC90Y Odpornost 2.1189 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Strip
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 2.1189 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil