Y009250K0000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y009250K0000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 50K OHM 0.01% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: Y009250K0000T0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y009250K0000T0L
Številka dela Y009250K0000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 50K OHM 0.01% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2875 pcs Podatkovni list Y009250K0000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Serija VTA54Z Odpornost 50 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 50 kOhms ±0.01% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil