Y009311K4200Q9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y009311K4200Q9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 11.42K OHM 0.3W 0.02% AXIAL
Podatkovni listi: Y009311K4200Q9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y009311K4200Q9L
Številka dela Y009311K4200Q9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 11.42K OHM 0.3W 0.02% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16253 pcs Podatkovni list Y009311K4200Q9L.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Serija VTA55Z Odpornost 11.42 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 11.42 kOhms ±0.02% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil