Y00981K58000V9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y00981K58000V9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 1.58K OHM 0.005% 0.6W AXIAL
Podatkovni listi: Y00981K58000V9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y00981K58000V9L
Številka dela Y00981K58000V9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 1.58K OHM 0.005% 0.6W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2769 pcs Podatkovni list Y00981K58000V9L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.305" L x 0.102" W (7.75mm x 2.60mm)
Serija VSA101 Odpornost 1.58 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 1.58 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil