Y0111350R000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y0111350R000B0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 350 OHM 2.5W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: Y0111350R000B0L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 651 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0111350R000B0L
Številka dela Y0111350R000B0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 350 OHM 2.5W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 651 pcs Podatkovni list Y0111350R000B0L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Serija H Odpornost 350 Ohms
Moč (Watts) 2.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 350 Ohms ±0.1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil