Y07063K40000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y07063K40000F0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y07063K40000F0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 3.4K OHM .4W 1% RADIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y07063K40000F0L
Številka dela Y07063K40000F0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 3.4K OHM .4W 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 16886 pcs Podatkovni list
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.080" W (6.35mm x 2.03mm)
Serija VAR Odpornost 3.4 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.310" (7.87mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 3.4 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil