Y08560R50000D9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y08560R50000D9W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y08560R50000D9W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 0.5 OHM 1W 2516 WIDE
Podatkovni listi: Y08560R50000D9W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y08560R50000D9W
Številka dela Y08560R50000D9W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 0.5 OHM 1W 2516 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10307 pcs Podatkovni list Y08560R50000D9W.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
Serija VCS1625P Odpornost 500 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tray
Paket / primer Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Druga imena Y0856-.5A
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 4
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 500 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil