Y0875560R000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y0875560R000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 560 OHM .3W .01% RADIAL
Podatkovni listi: Y0875560R000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0875560R000T0L
Številka dela Y0875560R000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 560 OHM .3W .01% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15616 pcs Podatkovni list Y0875560R000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Serija VSH Odpornost 560 Ohms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 560 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil