Y0925300R000J0L
pregled izdelka
Številka dela: Y0925300R000J0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 300 OHM 5% 8W TO220-2
Podatkovni listi: Y0925300R000J0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0925300R000J0L
Številka dela Y0925300R000J0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 300 OHM 5% 8W TO220-2 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3378 pcs Podatkovni list Y0925300R000J0L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220-2 Velikost / dimenzija 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Serija VPR220 Odpornost 300 Ohms
Moč (Watts) 8W Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-2 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.845" (21.46mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 300 Ohms ±5% 8W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Metal Foil