Y09410R05000D9L
pregled izdelka
Številka dela: Y09410R05000D9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 0.05 OHM 2W .5% RADIAL
Podatkovni listi: Y09410R05000D9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y09410R05000D9L
Številka dela Y09410R05000D9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 0.05 OHM 2W .5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10129 pcs Podatkovni list Y09410R05000D9L.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.177" W (31.50mm x 4.50mm)
Serija VCS202 Odpornost 50 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads delovna temperatura -
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 50 mOhms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil