Y09420R50000A0L
pregled izdelka
Številka dela: Y09420R50000A0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 0.5 OHM 2W .05% RADIAL
Podatkovni listi: Y09420R50000A0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y09420R50000A0L
Številka dela Y09420R50000A0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 0.5 OHM 2W .05% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4854 pcs Podatkovni list Y09420R50000A0L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.177" W (31.50mm x 4.50mm)
Serija VCS232 Odpornost 500 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 500 mOhms ±0.05% 2W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil