Y1073300R000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1073300R000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 300 OHM 0.1% 1/4W RADIAL
Podatkovni listi: Y1073300R000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1073300R000B9L
Številka dela Y1073300R000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 300 OHM 0.1% 1/4W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3680 pcs Podatkovni list Y1073300R000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija Z202 Odpornost 300 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 300 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil