Y112119K0000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112119K0000T0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y112119K0000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 19K OHM 0.16W 2512
Podatkovni listi: Y112119K0000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Y112119K0000T0L
Številka dela Y112119K0000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 19K OHM 0.16W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 11463 pcs Podatkovni list Y112119K0000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD, Stand Off Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serija SMR1D Odpornost 19 kOhms
Moč (Watts) 0.16W Pakiranje Bulk
Paket / primer 2512 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 19 kOhms ±0.01% 0.16W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil