Y112212R9000A0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y112212R9000A0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 12.9OHM 0.05% 8W TO220-2
Podatkovni listi: Y112212R9000A0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y112212R9000A0L
Številka dela Y112212R9000A0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 12.9OHM 0.05% 8W TO220-2 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7171 pcs Podatkovni list Y112212R9000A0L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220-2 Velikost / dimenzija 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Serija VPR220S Odpornost 12.9 Ohms
Moč (Watts) 8W Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-2, SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.158" (4.01mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 12.9 Ohms ±0.05% 8W Chip Resistor TO-220-2, SMD Non-Inductive Metal Foil