Y112310R0000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y112310R0000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 10 OHM 0.1% 8W TO220-4
Podatkovni listi: Y112310R0000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y112310R0000B9L
Številka dela Y112310R0000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 10 OHM 0.1% 8W TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6463 pcs Podatkovni list Y112310R0000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Velikost / dimenzija 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Serija VPR221S Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 8W Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-4, SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.158" (4.01mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±0.1% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil