Y11691K45000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y11691K45000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka SMR3D 1K4500 TCR2 0.01% B B
Podatkovni listi: Y11691K45000T0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y11691K45000T0L
Številka dela Y11691K45000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis SMR3D 1K4500 TCR2 0.01% B B Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3288 pcs Podatkovni list Y11691K45000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR1D Odpornost 1.45 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Bulk
Paket / primer 3017 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 1.45 kOhms ±0.01% 0.4W Chip Resistor 3017 J-Lead Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil