Y116937K5000A0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y116937K5000A0R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y116937K5000A0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 37.5K OHM 0.4W 3017
Podatkovni listi: Y116937K5000A0R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Y116937K5000A0R
Številka dela Y116937K5000A0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 37.5K OHM 0.4W 3017 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9019 pcs Podatkovni list Y116937K5000A0R.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD, Stand Off Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR3D Odpornost 37.5 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3017 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 37.5 kOhms ±0.05% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil