Y11694K99000A9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y11694K99000A9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y11694K99000A9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 4.99K OHM 0.6W 3017
Podatkovni listi: Y11694K99000A9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y11694K99000A9L
Številka dela Y11694K99000A9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 4.99K OHM 0.6W 3017 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11702 pcs Podatkovni list Y11694K99000A9L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD, Stand Off Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR3D Odpornost 4.99 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer 3017 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 4.99 kOhms ±0.05% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil