Y116980R0000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y116980R0000B0R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y116980R0000B0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 80 OHM 0.1% 0.6W J LEAD
Podatkovni listi: Y116980R0000B0R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y116980R0000B0R
Številka dela Y116980R0000B0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 80 OHM 0.1% 0.6W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14100 pcs Podatkovni list Y116980R0000B0R.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD, Stand Off Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR3D Odpornost 80 Ohms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3017 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 80 Ohms ±0.1% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil