Y11721K50000B0W
pregled izdelka
Številka dela: Y11721K50000B0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/10W 0805
Podatkovni listi: Y11721K50000B0W.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y11721K50000B0W
Številka dela Y11721K50000B0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15852 pcs Podatkovni list Y11721K50000B0W.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija VSM Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tray
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 1.5 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil