Y11721K69000T0R
pregled izdelka
Številka dela: Y11721K69000T0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VSM0805 1K6900 TCR2 0.01% B T
Podatkovni listi: Y11721K69000T0R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y11721K69000T0R
Številka dela Y11721K69000T0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VSM0805 1K6900 TCR2 0.01% B T Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2662 pcs Podatkovni list Y11721K69000T0R.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija VSM Odpornost 1.69 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Strip
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 1.69 kOhms ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil